LG-Optimus-L9-0

LG Swift L9 (Optimus L9) dostaje aktualizację do Jelly Bean

LG rozpoczęło aktualizowanie modelu Optimus L9 (znanego u nas, jako Swift L9) do nowszej wersji systemu Android, 4.1 Jelly Bean.

LG Swift L9

Według informacji zamieszczonej na forum Xda-developers, aktualizacja jest już dostępna także w Polsce. Lista państw, które w tej chwili otrzymują upgrade, obejmuje: Niemcy, Hiszpanię, Francję, Grecję, Węgry, Włochy, Polskę, Portugalię, Rumunię oraz kraje nadbałtyckie.

Według pierwszych użytkowników, którzy zaktualizowali swoje smartfony, update można dokonać zarówno poprzez OTA, jak i LG Update. Aktualizacja waży aż 575 MB i spragnionym użytkownikom L9 przynosi m.in. Project Butter, Google Now oraz całą masę innych funkcji i poprawek. Jeśli więc jeszcze nie dostałeś informacji, o dostępnej aktualizacji, to radzę Ci sprawdzić to ręcznie.

Przypominam, że LG Swift L9 swoją premierę sklepową miał w listopadzie zeszłego roku. Jest to bardzo u nas popularne urządzenie, ze względu na świetne połączenie przystępnej ceny i mocnej specyfikacji. Jestem pewien, że po update do Jelly Bean, wartość smartfonów L9 znacząco wzrośnie.

Źródło: Xda-developers