LGOptimus2X

LG Swift (Optimus) 2X: testy wydajności (wideo)

LG Swift 2X to nowy smartfon z szybkim układem Tegra 2, jak poradził sobie w benchmarkach?

LG Optimus 2X

Portal Pocketnow przeprowadził testy wydajności smartfona LG Swift 2X. Można się spodziewać, że urządzenie oparte o dwurdzeniowy układ Tegra 2, będzie piekielnie szybkie. Cały test nagrano na wideo, ukazuje on „katowanie” 2X w trzech benchmarkach – Quadrant Standard, Smartbench 2011 oraz Linpack.

Quadrant Standard na LG Swift 2X okazał się niezwykle niestabilny, kilka razy wyłączał się podczas testu. Udało się jednak uzyskać wynik w tym benchmarku, i wskazuje on na przyzwoite 2480 punktów. W Smartbench 2011 urządzenie uzyskało 2259 punktów – co jest wynikiem dobrym, ale nie powalającym. Natomiast benchmark MFLOPS uzyskał wynik 36.915.

Przeprowadzono również testy porównawcze przeglądarki stron WWW w Swift 2X, z przeglądarką HTC HD7. Wyniki są zadowalające, chociaż na wideo można zauważyć spowolnienia, gdy chcemy coś robić na stronie – w trakcie, gdy ona nadal się wczytuje. HD7 nie miał takich problemów, jednak zdecydowanie wolniej wczytuje strony, niż Swift 2X.

Na filmie możemy też zobaczyć, jak urządzenie sprawuje się w grze Samurai II Vengeance, która została stworzona specjalnie na smartfony z układem Tegra 2. Widać, że urządzenie ma niezłą moc, bo z grą radzi sobie znakomicie. Życzę miłego oglądania.

Źródło: Pocketnow