Lg G2

LG wypuściło film ukazujący najfajniejsze funkcje G2

Marketingowcy z LG z roku na rok wykonują coraz lepszą pracę. Chociaż LG G2 swoją premierę miał już jakiś czas temu, to Koreańczycy nie dają nam o tym smartfonie zapomnieć i ciągle publikują nowe, bardzo interesujące materiały na jego temat (wczoraj był to m.in. lot G2 w stratosferę). Dzisiaj na oficjalnym kanale LG na YouTube pojawił się film, który w świetny sposób pokazuje możliwości tego urządzenia.

Lg G2

LG na nagraniu zachwala swój smartfon jako taki, który uczy się od swojego właściciela. Nie zabrakło oczywiście wzmianki na temat doskonałych danych technicznych G2 – 5.2″ ekranu Full HD IPS oraz czterordzeniowego 2.26GHz chipu Qualcomm Snapdragon 800.

Gwoździem programu są oczywiście funkcje software’owe, które LG zaimplementowano w G2. Mamy tu m.in. reklamę etui Quick Window, która jest de facto kopią samsungowego etui S View. Oczywiście LG nieco zmodyfikowało to rozwiązanie, przez co okienko w pokrowcu jest nieco większe, a my mamy możliwość zmieniania wyglądu widgetu, który przez nie widać.

LG G2 do sklepów trafi już w przyszłym miesiącu. Co prawda nie wiadomo, ile smartfon ma kosztować w Polsce, jednak w przedsprzedaży niemieckiego sklepu MediaMarkt można go zamówić za jedyne 499 euro, czyli około 2140 zł. Jestem pewien, że za taką cenę na G2 znajdzie się bardzo wielu chętnych.

Źródło: LG