Link Bubble – splash screen

Link Bubble – rewolucja w otwieraniu odnośników

Otwieranie odnośników  nabrało niedawno nowego znaczenia a to wszystko dzięki Link Bubble. Autorem aplikacji jest twórca tak znanych projektów, jak Action Launcher czy Tweet Lanes Chris Lacy, a sama aplikacja ma na celu maksymalne uproszczenie i przyspieszenie dostępu do stron internetowych z poziomu aplikacji innych, niż przeglądarka.

Link Bubble - splash screen

W chwili obecnej, jeśli chcemy przejść do strony internetowej z odnośnika w aplikacji klikamy, czekamy na załadowanie się pustej karty w przeglądarce, po czym czekamy na załadowanie się odpowiedniej strony. Jeszcze gorzej, jeśli chcemy uzyskać dostęp do pliku lub natrafimy na odnośnik do innej aplikacji. Wtedy cały proces wydłuża się o kolejne kilka kroków. Z Link Bubble wszystko sprowadza się do pojedynczego kliknięcia i co najważniejsze, aplikacja działa w tle na zasadzie podobnej do Facebook Messangera. Do naszej dyspozycji jest więc dogodny „bąbelek” z ładującą się stroną a my w dalszym ciągu mamy możliwość korzystania z dowolnej aplikacji.

Link Bubble

W wersji darmowej, mamy możliwość podpięcia programu do zaledwie jednej aplikacji oraz używania tylko jednego bąbelka. Wersja płatna usuwa te ograniczenia i program integruje się ze wszystkimi naszymi aplikacjami. Po kliknięciu na ikonę Link Bubble, dostajemy informacje ile czasu zaoszczędziliśmy od instalacji, oraz ile sekund oszczędzamy przy okazji otwierania każdego kolejnego linka.

W czasie 2 tygodni częstego używania, aplikacja jest w stanie zaoszczędzić nawet do 15 minut naszego czasu, co jest wynikiem wręcz niesamowitym. Wszystko to oczywiście zależne jest od urządzenia, z jakiego korzystamy. Zainteresowani aplikacją odnośnik do Google Play znajdą w źródle.