Nokia Lumia 1330

Lumia 1330 na horyzoncie?

W ten weekend chyba wszystkie portale technologiczne zdominowały informacje o nowych smartfonach Microsoftu, które światło dzienne ujrzeć mają już w tym tygodniu. Dopiero co informowaliśmy Was o prawdopodobnej specyfikacji Lumii 535, a właśnie dziś dotarliśmy do zdjęć, na których znajduje się najpewniej najnowszy phablet z logiem Microsoft Lumia na przednim panelu.

Lumia_1330_leak

Zdjęcie przedstawia tylnie panele kolorowych Lumii, wśród których rozpoznać możemy nie tylko doskonale znaną Lumię 1520, ale także niezaprezentowaną jeszcze Lumię 535. Szczególną uwagę zwraca jednak obudowa, która bezpośrednio sąsiaduje z obydwoma tymi modelami, dając tym samym pogląd na rozmiar smartfona, do którego będzie należeć. Wywnioskować więc możemy, że jest to prawdopodobniej urządzenie z ekranem o przekątnej 6 cali, więc śmiało możemy zaliczyć je do segmentu phabletów.

Design obudowy przypomina nieco Nokię Lumię 1320, więc całkiem prawdopodobne, że tym tajemniczym urządzeniem jest smartfon Microsoft Lumia 1330, oczywiście już bez znaczka Nokii nad wyświetlaczem. Wielce prawdopodobne jest więc to, że smartfon ten zaprezentowany zostanie już 11 listopada, czyli w dniu, na który Microsoft zapowiedział wydarzenie związane z pokazaniem światu nowych urządzeń.

Z każdym kolejnym dniem docierają do nas coraz ciekawsze rewelacje, lecz tak naprawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ile konkretnie urządzeń przygotował dla nas tej jesieni Microsoft. Producent ten postanowił zaatakować rynek w ostatnim kwartale 2014 roku, czyli w okresie, w którym opadł już raczej kurz i emocje po tegorocznych, głośnych premierach innych producentów. Jakie smartfony pokaże niebawem gigant z Redmond? Bądźcie na bieżąco z naszymi aktualnościami, a z pewnością uzyskacie szczegółowe odpowiedzi na to pytanie.