Max Payne Mobile

Max Payne Mobile już na Google Play

Max Payne za sprawą Rockstar Games nareszcie zagościł u posiadaczy tabletów i smartfonów z Androidem.

Rockstar Max Payne Mobile


Firma Rockstar Games, znana głównie dzięki serii gier Grand Theft Auto – udostępniła na Google Play (dawny i lepiej brzmiący Android Market) swój najnowszy produkt, grę Max Payne w wersji mobilnej. Przypominam, że od dłuższego czasu w Max Payne Mobile można już grać na platformie Apple iOS.

Max Payne to jedna z najbardziej wciągających gier, jakie powstały na komputery i konsole. W grze wcielamy się w Maxa Payne, policjanta, który został oskarżony o zabójstwo swojego szefa. Payne nie dość, że jest ścigany – to jeszcze stracił swoją rodzinę, którą chce za wszelką cenę pomścić. Jeśli graliście w „pecetową” odsłonę gry to wiecie, że ma ona niesamowity, mroczny klimat, który ciężko doświadczyć we współczesnych produkcjach.

Według informacji zamieszczanych w internecie – Max Payne Mobile to port wersji na PC, więc doświadczymy w nim wszystkiego, co widzieliśmy na ekranie komputera. Tak jak w pierwowzorze, głównego bohatera naszych zmagań widzimy z perspektywy trzeciej osoby, zresztą sami zobaczcie poniższą galerię i film.

Max Payne Mobile na Google Play kosztuje w tej chwili niecałe 13zł (link do gry w źródle artykułu). Radzę jednak uważać i grę kupować poprzez Wi-Fi – gdyż jej „waga” (1.33GB) może skutecznie zużyć cały nasz pakiet internetowy.

Źródło: Google Play, PhoneArena