Sony Xperia Z – modelka pod prysznicem 1

Modelki w strojach kąpielowych testują wodoszczelność Xperii Z – cycki najlepszą reklamą smartfona?

Jeśli jesteście akurat w Pradze, to radzę Wam odwiedzić salon T-Mobile. Tamtejszy oddział tego operatora postanowił zareklamować wodoszczelne walory Xperii Z… nieco innymi walorami.

Sony Xperia Z - modelka pod prysznicem 1

Xperia Z swoją światową premierę miała na targach CES, które na początku roku odbyły się w Las Vegas. Okazuje się jednak, że to wcale nie w Vegas najfajniej zademonstrowano wodoodporność Xperii Z tylko w Czechach, a konkretnie w jednym z praskich salonów T-Mobile. Promocja była całkiem prosta, do salonu wstawiono kabinę prysznicową, w której umieszczono skąpo ubrane modelki, rozmawiające oczywiście przez Xperię Z. Całe wydarzenie można chyba uznać za duży sukces marketingowy, gdyż nie tylko przyciągnęło rzeszę widzów (i potencjalnych klientów), ale także zwróciło uwagę międzynarodowej prasy. W tym przypadku dobrze sprawdza się zasada, według której każdy produkt można świetnie sprzedać, jeśli tylko zwrócimy na niego uwagę pięknym, kobiecym ciałem.

Aby nikt mnie nie posądził o seksizm pragnę także zauważyć, że w praskim salonie T-Mobile, pod prysznicem „wystawiono” także faceta, którego zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Sony Xperia Z - modelk pod prysznicem

Źródło: Xperia.cz