Modern Combat 4

Modern Combat 4 od 10 kwietnia będzie dostępny na Windows Phone 8

Nie da się ukryć, że platforma Windows Phone 8, jeśli chodzi o ilość dostępnych gier, dość mocno odstaje od swojej konkurencji. Całe szczęście, na WP8 już za dwa dni trafi jeden z najfajniejszych, mobilnych tytułów – gra Modern Combat 4: Zero Hour.

Modern Combat 4

Modern Combat 4: Zero Hour to strzelanka z widoku z pierwszej osoby, w której wcielamy się zarówno w amerykańskiego żołnierza, jak i terrorystę. Nasz cel jest jeden: ocalić świat od nuklearnej zagłady.

Jeśli nigdy nie grałeś w MC 4 na iPhone albo Androidzie, to może powinieneś spróbować, bo gra jest naprawdę fajna, a co najważniejsze – oferuje świetną grafikę, porównywalną nawet z produkcjami komputerowymi i konsolowymi. Według mnie, jest to pozycja obowiązkowa dla każdego gracza, który uwielbia gry FPS. Co ważne, produkcja Gameloftu oferuje także możliwość gry multiplayer. Rozgrywkę ze znajomymi można prowadzić m.in. poprzez lokalne Wi-Fi, może wtedy grać do 12 osób jednocześnie.

Modern Combat 4: Zero Hour już 10 kwietnia będzie dostępne na Windows Phone 8, w standardowej cenie 6.99$, czyli takiej samej, co na Android i iOS. Wspomnę jeszcze tylko, że ta strzelanka to tylko jedna z 12 gier Gameloftu, które zostaną udostępnione na platformę Microsoftu. Jest więc na co czekać. Na zachętę, poniżej możecie obejrzeć film, prezentujący MC 4 na Windows Phone.

Źródło: WPCentral