Modern Combat 5

Modern Combat 5 wkrótce na iOS i Android

Modern Combat to bardzo popularna gra Gameloftu, która do tej pory doczekała się aż czterech części, dostępnych zarówno na platformę iOS, jak i Android. Oczywiście kolejna odsłona tej gry, Moden Combat 5, jest przez wszystkich bardzo mocno wyczekiwana. Kiedy możemy się jej spodziewać?

Modern Combat 5

Gameloft opublikował film, który trwa nieco ponad minutę i przedstawia rozgrywkę w Modern Combat 5. Widać na nim, jak m.in. będzie wyglądać udoskonalona grafika. Poza tym dzięki nagraniu możemy się dowiedzieć, że do gry wprowadzono sporo nowych elementów, jak latanie i strzelanie z helikoptera lub motorówki.

Seria Modern Combat jest bardzo mocno krytykowana za to, że do złudzenia przypomina Call of Duty. Z drugiej jednak strony, czy to źle, że na swoje smartfony i tablety dostajemy taki tytuł? Nie przynudzając już więcej, zapraszam do obejrzenia filmu.

Kiedy Modern Combat 5 będzie oficjalnie zaprezentowany? Gameloft póki co nie podał żadnej, oficjalnej daty. Z uwagi jednak na fakt, że targi E3 zaczynają się już w przyszłym tygodniu, możemy domniemywać, że to właśnie tam gra będzie miała swoją premierę. Niestety, według niektórych plotek Modern Combat 5 zostanie pokazany dopiero późnym latem.

Szkoda, że z dotychczasowych informacji wynika, że gra będzie dostępna tylko na iOS i Android. Nie ma żadnej wzmianki na temat Windows Phone. Wygląda więc na to, że posiadacze urządzeń opartych o tą platformę będą musieli poczekać na Modern Combat 5 nieco dłużej. Zresztą, przecież dopiero w kwietniu na Windows Phone 8 pojawił się Modern Combat 4.

Źródło: SlashGear


  • Gamer

    Wszystko fajne, tylko pewnie tak jak z 4, nie będzie optymalizacji..