Motorola Moto G 2014

Moto G (2014) z łącznością 4G LTE w drodze

Na oficjalnej stronie internetowej brazylijskiego oddziału Motoroli pojawiła się właśnie informacja o nadchodzącym, nieco ulepszonym wariancie modelu Moto G z 2014 roku. Jakie zmiany przyniesie ta wersja?

Moto_G_2014_prasowe

Moto G (2014) w nowej odsłonie przyniesie dwie istotne zmiany, z których z pewnością ucieszą się sympatycy tego modelu. Pierwszą z nich jest oczywiście zastosowanie modułu łączności 4G LTE, który pozwoli na pobieranie danych z jeszcze większymi prędkościami. Druga dotyczy zaś zwiększenia pojemności akumulatora, który z 2070 mAh „urósł” do 2390 mAh, co także jest bardzo dobrą informacją.

Moto_G_2014_LTE-przeciek

Brazylijska strona informuje ponadto, że Moto G (2014) z łącznością 4G LTE dostępna będzie z 16 GB pamięci wewnętrznej, którą będziemy mogli rozszerzyć poprzez zastosowanie kart pamięci. Co warte dodania, wersja ta będzie nieco cięższa od standardowego produktu, co jest zjawiskiem jak najbardziej uzasadnionym. Ulepszony smartfon Motoroli ważyć będzie bowiem 155 gramów.

Aby usatysfakcjonować wszystkich zapominalskich zaznaczę jeszcze, że Motorola Moto G z 2014 roku charakteryzuje się chipsetem Qualcomm Snapdragon 400, 1 GB pamięci RAM, 5 – calowym ekranem o rozdzielczości 720p, 8 MPix aparatem głównym, a także głośnikami stereo. Nie mamy niestety szczegółowych informacji odnośnie ceny tego wariantu oraz daty jego wprowadzenia na rynek, ale wydaje mi się, że śmiało możemy się spodziewać jego obecności na polskim rynku.


  • https://mazzani.pl Przestronnie

    Nie przepadam za smartfonami tej firmy, często mi się zawiesza :)