Motorola Moto G – przód i tył

Moto G w AnTuTu radzi sobie lepiej niż Nexus 4

Jonmorris, użytkownik forum XDA-Developers, który już kupił Motorolę Moto G – postanowił przetestować urządzenie w benchmarku AnTuTu. Okazuje się, że sprzęt osiągnął w nim lepszy wynik, niż LG Nexus 4.

Motorola Moto G - przód i tył

Motorola Moto G, która została oficjalnie zaprezentowana 13 listopada, to bardzo tani smartfon, po którym niewiele osób spodziewałoby się dobrej wydajności. Jak się jednak okazuje, takie myślenie jest mylne. Sami możecie zobaczyć poniżej, że Moto G w AnTuTu uzyskało wynik ponad 17 tysięcy punktów.

Motorola Moto G - AnTuTu

Jeśli mamy być dokładni, Moto G wycisnął w benchmarku 17263 punktów, a dla porównania Nexus 4 osiąga w tym samym teście 17006 punktów. Pamiętajmy jednak, że Moto G w swoim wnętrzu kryje jedynie Snapdragona 400 opartego o rdzenie Cortex-A7, które nie należą do demonów szybkości.

Wszystko wskazuje więc na to, że Motorola faktycznie dopracowała soft modelu G do perfekcji, który wyciska ze Snapdragona 400 wszystkie soki. Dla dodania pikanterii powiem jeszcze, że niedawny flagowiec Samsunga, Galaxy S III – w teście AnTuTu wyciąga 18166 punktów.

Pamiętajcie oczywiście, że takie sztuczne, benchmarkowe testy wcale nie muszą odzwierciedlać rzezywistej wydajnośi sprzętu i płynności jego interfejsu. W przeszłości nie raz byliśmy świadkami „benchmarkowych oszustw” ze strony producentów. Mimo wszystko jak na sprzęt za 600-700 zł, Moto G zapowiada się bardzo dobrze. Oby Motorola zdecydowała się sprzedawać swój smartfon także i w Polsce.

Źródło


  • Nazir

    Śmieszą mnie i bawią te testy ,,,, chyba gimbaza i uczniowie liceum tym się tylko jara przy wyborze smartfona 😀

    Moto G w Polsce nie będzie a cena też mało atrakcyjna jak Nexus’5