Motorola Moto X+1 – tył

Moto X+1 w Geekbench ujawnia swoją specyfikację

Motorola Moto X to smartfon, który niestety nie jest w Polsce oficjalnie sprzedawany. Mimo wszystko ten topowy model Motoroli jest na świecie bardzo popularnym sprzętem, głównie dzięki swoim unikatowym funkcjom (np. możliwości stałego reagowania na nasze komendy głosowe). Wszystko wskazuje na to, że Moto X wkrótce doczeka się swojego następcy – modelu Moto X+1 XT1097.

Motorola Moto X+1 - tył

Motorola Moto X+1 pojawiła się własnie w bazie danych benchmarka Geekbench, dzięki czemu możemy chociaż w części poznać specyfikację tego urządzenia. Według informacji serwowanych przez Geekbench, Moto X+1 będzie wyposażona w czterordzeniowy układ Snapdragon 801, taktowany zegarem 2.46 GHz. Oznacza to, że nowy smartfon Motoroli będzie napędzany przez najmocniejszy z wariantów Snapdragona 801, oznaczony kodem MSM8974-AC (montowany też w Samsungu Galaxy S5).

Reszta specyfikacji Moto X+1 obejmuje 5.2″ ekran 1080p, 2 GB RAM, 32 GB pamięci na dane oraz slot na kartę microSD. Z tyłu znajdzie się także miejsce na 12 Mpix kamerę, a z przodu Motorola zastosuje kamerkę o rozdzielczości 5 Mpix. W roli baterii znajdziemy tu ogniwo o pojemności 2900 mAh.

Zdjęcia, które widzicie w niniejszym tekście podobno przedstawiają własnie Motorolę Moto X+1. Nie radzę jednak jeść obiadu, gdy je oglądacie – ponieważ osoba trzymająca smartfona ma delikatnie mówiąc – obleśne i brudne paluchy.

Jak więc widzicie, Moto X+1 zapowiada się na sporo lepszy smartfon, niż Moto X. Co prawda w trakcie „romansu” Motoroli z Google nie było szans na pojawienie się smartfona w Polsce, jednak teraz, gdy Motka zeswatała się z Lenovo – szanse na to są większe. Całkiem więc możliwe, że Moto X+1 pojawi się oficjalnie także i w naszym kraju.

Motorola najprawdopodobniej pokaże Moto X+1 już wkrótce. Być może ten smartfon zadebiutuje wraz z inteligentnym zegarkiem tego producenta – Moto 360.