Motorola Atrix 4G – nagrywanie wideo 1080p dopiero po premierze

Motorola Atrix 4G, która została zaprezentowana na styczniowych targach CES – wydaje się posiadać wszystkie możliwe funkcje, ale czy na pewno?

Motorola Atrix 4G

Motorola upchnęła w swój najnowszy i najbardziej rozbudowany smartfon wiele funkcji i doskonały hardware. Niestety, chyba podczas tego „upychania” zapomnieli o kilku ważnych rzeczach. Wiemy, że Atrix 4G ma wbudowany nowy, dwurdzeniowy układ NVIDIA Tegra 2, który jest w stanie obsłużyć nagrywanie filmów w jakości FullHD 1080p. Niestety Motorola zapomniała o takiej możliwości i ich super-zaawansowany Atrix 4G potrafi nagrywać filmy jedynie w HD 720p.

Mało tego – sygnał wyjściowy HDMI tego urządzenia nadaje wyłącznie w jakości HD 720p. To trochę rozczarowujące, bo po takim „potworze” można by się spodziewać, że już na starcie będzie zaskakiwał pełnią możliwości.

Pojawiło się jednak światełko w tunelu, gdyż Motorola zapowiedziała, iż krótko po premierze rynkowej Atrix 4G – wypuści aktualizację, która da możliwość nagrywania wideo w FullHD 1080p, HDMI ma zostać również poprawione.

Źródło: pocketnow.com