MotorolaDroid3

Motorola Droid 3, Droid X2 oraz Targa – pierwsze zdjęcia

Motorola najwyraźniej planuje wydanie nowych smartfonów – Droid 3, Droid X2 i Targa.

Motorola Droid 3

Póki co niewiele wiadomo o Motoroli Droid 3, będzie to najprawdopodobniej kontynuacja Droid 2 z ulepszoną klawiaturą QWERTY, i być może lepszym hardware (w Droid 2 montuje się układ 1GHz TI OMAP 3620).

O Motoroli Droid 2X wiadomo trochę więcej, a przynajmniej jest więcej przypuszczań na jej temat. Droid 2X według plotek ma posiadać 1GHz, dwurdzeniowy układ NVIDIA Tegra 2, 1GB RAM i 4-calowy ekran LCD o rozdzielczości 540×960 qHD.

Motorola Droid X2

Ostatnim urządzeniem, którego zdjęcia wyciekły – jest Motorola Targa. Krążą już domysły na temat tego, jaki aparat będzie posiadał ten model. Wiele osób sugeruje, że na zdjęciach, przy obiektywie aparatu widnieje dwucyfrowa liczba megapikseli. Oznaczałoby to, że Motorola w smartfonie Targa zamierza wstawić wyjątkowo dobry aparat. Są to jednak tylko czyste domysły.

Motorola Targa

Niestety, nic nie wiadomo na temat ewentualnej premiery tych urządzeń. Dodatkowo Motorola Droid 2X i Targa na obudowach mają nadrukowane logo amerykańskiego operatora Varizon. Może to sugerować, że telefony będą produkowane wyłącznie na amerykański rynek – lecz to też są czyste spekulacje i należy czekać na jakieś oficjalne stanowisko Motoroli w tej sprawie.

Źródło: HowardForums (1),(2),(3)