Motorola-Droid3-1

Motorola Droid 3 (Milestone 3) w benchmarku

Smartfon, który póki co nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, czyli Motorola Droid 3 (u nas znana jako Milestone 3) – został potraktowany benchmarkiem.

Motorola Droid 3

Wyniki benchmarku są bardzo ciekawe, a to z tego względu, iż ujawniają, jaki hardware kryje się we wnętrzu Droid 3. Okazało się, że nowy Droid, wcale nie będzie oparty o układ Tegra 2 – a o chip OMAP4430, ten sam, który montuje LG w modelu Swift 3D. TI OMAP 4430 z dwurdzeniowym procesorem Cortex-A9, oraz grafiką PowerVR SGX540 – to bardzo potężny układ, który z powodzeniem może konkurować z Tegrą 2. Wyniki benchmarku NenaMark1 – możecie obejrzeć poniżej.

Motorola Droid 3 - Nenamark1

Z benchmarku dowiadujemy się też, że Motorola Droid 3 została zaopatrzona w system Android 2.3.3 Gingerbread, oraz ekran o rozdzielczości qHD 960×540. Niestety nic w tej chwili nie wiadomo, nt. ewentualnej premiery Droid 3, oraz jego dostępności w poszczególnych krajach. Testowany w benchmarku egzemplarz był brandowany dla amerykańskiej sieci Verizon – więc możemy być pewni, iż w USA ten smartfon na pewno się pojawi.

Źródło: Droid-Life