Motorola Mobility – nowe logo Google

Motorola Droid Ultra: wzmianka na temat urządzenia pojawiła się na stronie producenta

Motorola przez przypadek na swojej stronie internetowej potwierdziła istnieje dwóch, nowych smartfonów – modeli Droid RAZR Ultra oraz Droid RAZR M Ultra. Co w tej chwili o nich wiemy?

Motorola Mobility - nowe logo Google

Kilka dni temu słynny użytkownik Twittera, o nicku @evleaks oznajmił, że Motorola szykuje dwa nowe smartfony – Droid RAZR Ultra i RAZR M Ultra. Dzisiaj mamy niejako potwierdzenie tych doniesień, gdyż Motka na swoich stronach „przez przypadek” umieściła szczątkową informację na temat linii produktów Ultra. Możemy tam przeczytać:

„Dostępny w całej gamie połyskliwych kolorów, ten wysokiej jakości kevlar DuPont może być jeszcze cieńszy, a w dodatku twardy jak stal.”

Niestety, na temat nowej linii produktów Motoroli w tej chwili nie można powiedzieć niczego więcej. Nawiązując do tematu warto wspomnieć, że po przejęciu Motoroli przez Google, ten amerykański producent ograniczył wypuszczanie nowych produktów praktycznie do minimum. Jeśli już coś nowego się pojawia, to nie grzeszy nowatorskością specyfikacji. W Polsce już od bardzo dawna nie było żadnej premiery nowego smartfona z logo Motoroli.

Czy Droid RAZR Ultra i RAZR M Ultra mają szansę na to, aby pojawić się m.in. w polskich sklepach? Co prawda nazwa urządzeń (Droid w nazwie produktu Motoroli oznacza, że jest to urządzenie przeznaczone na rynek amerykański) sugeruje, że smartfony nie mają szans na polską premierę. Nie mniej jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojawiły się one u nas jako RAZR Ultra i M Ultra.

Źródło: Motorola