Motorola Moto G Ferrari

Motorola Moto G Ferrari Edition zaprezentowana

W ciągu kilku ostatnich dni wszystkie serwisy zasypywały informacje dotyczące Motoroli Moto G LTE oraz Moto E, lecz w dniu dzisiejszym zaprezentowano smartfon, który powinien ucieszyć wszystkich sympatyków włoskiej marki słynącej z produkcji sportowych samochodów –  Motorolę Moto G Ferrari Edition.

Motorola Moto G Ferrari

Motorola szczyci się przede wszystkim materiałami, które użyte zostały do produkcji tego smartfona, a na uwagę zdecydowanie zasługuje tylna część obudowy, którą wykonano z Kevlaru, czyli lekkiego materiału o wysokiej wytrzymałości, który – co ciekawe – wykorzystywany jest między innymi do produkcji kamizelek kuloodpornych. Poza tym, elementami charakterystycznymi tej specjalnej edycji modelu Moto G są dwa loga Ferrari umieszczone na przedniej oraz tylnej części obudowy, a także delikatne czerwone wstawki, które bezpośrednio nawiązują do włoskiej marki samochodów sportowych.

Od strony specyfikacji technicznej model ten jest praktycznie identyczny do zaprezentowanej wczoraj Motoroli Moto G LTE. Mamy tutaj 4,5 – calowy wyświetlacz 720p, Qualcomm Snapdragon 400, 5-megapikselową tylną kamerę, 1GB pamięci RAM oraz slot na karty microSD. Urządzenie pracuje oczywiście w oparciu o system operacyjny Android 4.4 KitKat. Wygląda więc na to, że wymagający użytkownicy będą niepocieszeni, gdyż z całą pewnością chcieliby, aby Motorola Moto G Ferrari Edition była „demonem szybkości”, co z kolei przy takiej specyfikacji nie jest raczej możliwe.

Motorola Moto G Ferrari

Sprzedaż Motoroli Moto G Ferrari Edition rozpocznie się już w czerwcu tego roku, lecz będzie ją można nabyć jedynie w Meksyku, gdzie wyceniona została na 4,999 peso, czyli około $387. Niestety w chwili obecnej nie mamy żadnych informacji dotyczących pojawienia się tego modelu na półkach sklepowych w innych krajach.