Motorola Moto Maxx – front

Motorola Moto Maxx (międzynarodowy wariant Droid Turbo) na pierwszych zdjęciach

Zaledwie niecały tydzień temu Motorola zaprezentowała swój nowy, oparty o system Android smartfon, model Droid Turbo (swoją drogą, według wielu osób właśnie tak powinien wyglądać Nexus 6). Co prawda Motorola tego oficjalnie nie potwierdziła, jednak tego samego dnia w sieci pojawił się plotki, mówiące o tym, że już 5 listopada zostanie zaprezentowany międzynarodowy wariant Droid Turbo. Teraz wiemy, że pojawi się on jako Moto Maxx.

Motorola Moto Maxx - front

Pierwsze zdjęcia Moto Maxx możecie oglądać właśnie tutaj. W skrócie – smartfon wygląda w zasadzie tak samo, jak Droid Turbo. Maxx ma również dysponować taką samą specyfikacją, co Droid Turbo – zresztą kilka elementów specyfikacji zostało potwierdzonych przez powyższe zdjęcie, na którym widać ekran Moto Maxx z naklejką, informującą o jego „bebechach”.

Motorola Moto Maxx - tył

Jaką więc specyfikację otrzyma Motorola Moto Maxx? Smartfon będzie naprawdę potężny, bo znajdzie się w nim 5.2″ ekran QHD (2560 x 1440 pikseli), 21 Mpix kamera główna, 3900 mAh bateria z trybem Turbo Charging oraz 64 GB wbudowanej pamięci na dane.

Motorola Moto Maxx - system

Jako chipset w Moto Maxx znajdziemy Qualcomm Snapdragon 805, z czterema rdzeniami o taktowaniu 2.7 GHz (ten sam, którym dysponuje Droid Turbo). Premiera tego supersmartfona odbędzie się już za dwa dni, a jak widzicie – jest na co czekać. Jeśli Motorola wypuści Moto Maxx także i w Polsce, sprzęt może się u nas stać niezłą alternatywą dla Nexusa 6 (nie każdy chce przecież nosić 6″ smartfon w kieszeni, a Motorola jest znana z tego, że bardzo szybko i sprawnie aktualizuje swoje smartfony do najnowszych wersji Andka).