Motorola Moto X

Motorola Moto X – jest pierwszy film z udziałem smartfona

Wietnamski portal Tinhte zademonstrował film, na którym możemy w pełnej okazałości zobaczyć jak wygląda i działa Motorola Moto X. To jednak nie wszystko, bo dzięki Chińczykom wiemy teraz ile za 16 i 32GB warianty tego smartfona będzie trzeba zapłacić w Europie.

Motorola Moto X

Nie wiem, czy odnieśliście takie samo wrażenie jak ja, ale producenci smartfonów ostatnio zupełnie nie potrafią uchować swoich niezaprezentowanych jeszcze urządzeń w tajemnicy. Praktycznie wszystkie smartfony przedostają się do sieci na długo przed oficjalną premierą. Nie inaczej jest z nowym, googlowo-motorolowym smartfonem Moto X. W sieci publikowano już zdjęcia i pełną specyfikację tego urządzenia, a teraz przyszła kolej na film z jego udziałem (który możecie obejrzeć poniżej).

Przypominam Wam, że Moto X nie będzie tytanem, jeśli chodzi o specyfikację. We wnętrzu znajdziemy dwurdzeniowy 1.7GHz procesor (chipset Snapdragon MSM8960DT), 2GB RAM, 4.7″ ekran HD oraz 10.5MP kamerę i 2.1MP kamerkę z przodu. Wewnątrz będzie także 16/32GB pamięci, a wszystko ma działać w oparciu o Android 4.2.2 Jelly Bean (prawdopodobnie Google do czasu prezentacji zaktualizuje urządzenie do Andka w wersji 4.3 Jelly Bean).

A teraz najciekawsze, czyli cena Moto X. Według nieoficjalnych informacji w Europie za ten smartfon w wersji z 16GB pamięci, będzie trzeba zapłacić 299 euro (ok. 1275 zł). Wariant 32GB pociągnie nas oczywiście nieco mocniej po kieszeni, bo jego cena wyniesie 349 euro (ok. 1490 zł).

Większej ilości szczegółów na temat Motoroli Moto X dowiemy się już 1 sierpnia, kiedy to ma nastąpić prezentacja tego smartfona. W tym dniu powinniśmy zobaczyć także Android w wersji 4.3 JB oraz odświeżony tablet Nexus 7.

Źródło: GSMArena