Motorola Moto X+1 – logo

Motorola Moto X+1 już wkrótce trafi do sklepów?

Nie wiem skąd @evleaks czerpie swoje informacje, jednak już niejednokrotnie potwierdził, że są one bardzo trafne i zazwyczaj się potwierdzają. Tym razem @evleaks donosi, że Motorola wkrótce zaprezentuje swój kolejny smartfon, Moto X+1.

Motorola Moto X+1 - logo

Niestety w kwestii Moto X+1 możemy się posiłkować wyłącznie domysłami, gdyż @evleaks nie ujawnił na jej temat żadnych informacji. Oprócz nazwy tego smartfona nie znamy więc jego specyfikacji, ceny ani daty wejścia urządzenia do sklepów. Oczywiście pierwsza myśl, która nasuwa się na myśl jest taka, że Moto X+1 to bezpośredni następca bardzo popularnego modelu Moto X.

Gdyby ktoś nie pamiętał, Moto X to smartfon, który został stworzony wspólnie przez Motorolę i Google. Urządzenie jest szczególnie popularne w USA, gdzie można je zamawiać w indywidualnie spersonalizowanej wersji (istnieje możliwość wyboru koloru obudowy, detali, dostępnych tapet systemowych, grawerowania itp.). Niestety Moto X nie dotarł nigdy oficjalnie do Polski. Nawet okrojona wersja tego urządzenia, czyli Moto G – nie jest u nas oficjalnie dystrybuowana przez Motorolę.

Oczywiście jeśli w amerykańskich (i być może europejskich) sklepach pojawi się Motorola Moto X+1 , to będzie to urządzenie tworzone już pod dyktando nowego właściciela Motoroli, czyli chińskiego giganta, firmy Lenovo. Jak ma wyglądać specyfikacja Moto X+1, czy będzie to jedynie delikatnie zmodyfikowane w stosunku do poprzednika urządzenie, czy może zupełnie coś innego – tego dowiemy się podczas oficjalnego debiutu sprzętu, który miejmy nadzieję nastąpi jeszcze w tym półroczu. Lenovo to mimo wszystko firma, która w przeciwieństwie do Google – nie centralizuje swoich produktów na rynek amerykański. Możemy się więc spodziewać, że Moto X+1 po debiucie pojawi się w sklepach na całym świecie.