Motorola Moto X+1

Motorola Moto X+1 pojawiła się na pierwszym zdjęciu prasowym

@evleaks wiecznie żywy? Ten popularny, twitterowy bloger ogłosił niedawno, że nie będzie się już zajmował przeciekami z mobilnego świata. Wygląda jednak na to, że @evleaks ciężko się rozstać ze swoim fachem, bo właśnie opublikował (podobno pożegnalne) zdjęcie prasowe, ukazujące niezaprezentowaną jeszcze Motorolę Moto X+1.

Motorola Moto X+1

Zdjęcie, które możecie tutaj zobaczyć, przedstawia Moto X+1 brandowaną logiem amerykańskiego operatora komórkowego Verizon. Widzimy tu dwa warianty kolorystyczne tego sprzętu – czarny oraz drewniany.

Moto X+1 pod względem designu będzie się tak naprawdę tylko niewiele różnić od Moto X. Jaki widoczny nowy element możemy zauważyć głośniki stereo, umieszczone po górnej i dolnej części ekranu.

Ciekawie prezentuje się także flesz LED, który ma zupełnie inny, niestandardowy kształt. Wygląda na to, że diody LED zostały umieszczone po lewej i prawej stronie obiektywu kamery. Dziwny pierścień dookoła „wizjera” może się więc okazać powierzchnią odbijającą światło, a tym samym potęgującą moc flesza LED.

Motorola Moto X+1 powinna zadebiutować na początku przyszłego miesiąca, a dokładnie 4 września. Spodziewana specyfikacja tego sprzętu obejmuje chipset Qualcomm Snapdragon 801, 2 GB pamięci RAM oraz 5.2″ ekran 1080p. Mam też wielką nadzieję, że o ile Motorola pod skrzydłami Google skupiała się głównie na rynku amerykańskim, o tyle po przejęciu przez Lenovo – ten aspekt się zmieni i wszystkie, nowe produkty tej firmy będą także oficjalnie sprzedawane w Polsce.

Aktualizacja (1.IX.2014): W sieci pojawiło się dość dobrej jakości zdjęcie, prezentujące Motorolę Moto X+1.

Motorola Moto X+1

Od premiery Moto X+1 dzieli nas najprawdopodobniej kilka dni, gdyż Motorola już zaplanowała swoją konferencję prasową na 4 września.