Motorola-Motoluxe-0

Motorola MOTOLUXE i DEFY MINI wkrótce w Europie

Motorola zapowiedziała dwa nowe smartfony, które wkrótce pojawią się w Europie – modele MOTOLUXE oraz DEFY MINI.

Motorola Motoluxe

Obydwa nowo zaprezentowane smartfony to urządzenia ze średniej półki, wyposażone w system Android Gingerbread.

O modelu MOTOLUXE (którego zdjęcie można podziwiać powyżej) mogliście już słyszeć wcześniej, gdyż jest on od jakiegoś czasu dostępny w Chinach, tyle, że pod nazwą XT615. Jest to smartfon wyposażony w 4-calowy ekran LCD FWVGA (854×480 pikseli), oraz 800MHz procesor Scorpion (umieszczony na chipsecie Snapdragon).

Motorola Motoluxe

Jeśli chodzi o łączność – Motorola zadbała w tym przypadku o sporą gamę łącz, mamy do dyspozycji 7.2Mbps HSDPA, Wi-Fi b/g/n, GPS, Bluetooth 3.0, port microUSB oraz 3.5mm audio jack. Urządzenie posiada także 8MP kamerę, oraz zaledwie 512MB pamięci wewnętrznej.

Według producenta – Motorola MOTOLUXE pojawi się w Europie (w tym miejmy nadzieję i w Polsce) już w lutym tego roku. Niestety nie ujawniono przyszłej ceny smartfona.

Motorola Defy Mini

Drugim z zaprezentowanych urządzeń – jest model Motorola DEFY MINI (zdjęcie powyżej). Jest to smartfon zaopatrzony w 600MHz procesor, oraz 512MB RAM. DEFY MINI posiada łączność 3G z HSDPA, Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 2.1, GPS oraz port 3.5mm audio jack. 

Motorola Defy Mini

Jeśli chodzi o ekran – mamy tutaj 3.2-calowy wyświetlacz HVGA, chroniony pod szkłem Gorilla Glass. Warto wspomnieć, że DEFY MINI to smartfon wodo- i kurzo-odporny. Słuchawka posiada także dwie kamery – przednią VGA do wideorozmów, oraz główną 3MP. Poniżej możecie obejrzeć film promocyjny modelu DEFY MINI.

Według Motoroli smartfon DEFY MINI pojawi się w Europie w tym samym terminie, co wcześniej wspomniany MOTOLUXE. Niestety i w tym przypadku producent nie podał ceny urządzenia.

Źródło: GSMArena