Motorola-Motoluxe-0

Motorola MOTOLUXE w Polsce

Według polskiego oddziału firmy Motorola, od dzisiaj na naszym rodzimym rynku można nabyć oparty o Android, smartfon Motorola MOTOLUXE.

Motorola Motoluxe

MOTOLUXE dociera do nas tak naprawdę z pewnym opóźnieniem, gdyż wszyscy spodziewali się, iż trafi do nas już pod koniec lutego. Nie mniej jednak – lepiej późno, niż wcale. Jak prezentuje się oferta Motoroli MOTOLUXE?

Przypominam, iż jest to urządzenie wyposażone w jednordzeniowy 800MHz procesor, 512MB RAM, 4-calowy ekran TFT o rozdzielczości 480×854 pikseli, 1GB pamięci wewnętrznej oraz 8MP aparat. Smartfon działa pod kontrolą OS Android 2.3.7 Gingerbread i jest zasilany baterią o pojemności 1,400mAh.

Według producenta – MOTOLUXE trafi na półki sklepowe w kolorach czarnym i białym (biała wersja będzie do nabycia dopiero od maja). Sugerowana cena detaliczna tej słuchawki, to 1199zł. Czy za takie pieniądze warto kupić ten smartfon? Szczerze mówiąc – chyba bym się na to nie zdecydował. Jednordzeniowy, wolny procesor, Android zaledwie w wersji Gingerbread oraz tylko 1GB pamięci wewnętrznej – zniechęcają mocno do zakupu. W nieco wyższej cenie można kupić choćby HTC EVO 3D, który prawie pod każdym względem bije MOTOLUXE na głowę. Jeśli macie na ten temat inne zdanie, podzielcie się nim proszę w komentarzu pod artykułem.

Źródło: Motorola