Motorola Nexus 6

Motorola Nexus 6 w Europie pojawi się jednak później

Nexus 6 został zaprezentowany zaledwie kilka tygodni temu, wraz z tabletem Nexus 9. Przedsprzedaż Nexusa 6 właśnie dzisiaj ruszyła w USA, jednak jeśli chodzi o Europę – u nas przedsprzedaż tego sprzętu nadal jest na horyzoncie niewidoczna. Jak wynika z coraz liczniejszych, napływających z internetu informacji, Motorola najprawdopodobniej opóźni premierę Nexusa 6 w Europie.

Motorola Nexus 6

Nexus 6 pierwotnie miał wejść do europejskiej przedsprzedaży w dniu 3 listopada. Niestety, ale jak informuje coraz więcej sklepów – ta data została przesunięta na 18 listopada. Pamiętajmy oczywiście, że mówimy w tym przypadku wyłącznie o przedsprzedaży, a nie pojawieniu się urządzenia na półkach magazynów.

Skoro przedsprzedaż ruszy 18 listopada, to w jakim terminie można się spodziewać pierwszych wysyłek Nexusa 6? Na ten temat niestety nie ma żadnych informacji. Jeśli jednak termin 18 listopada się ziści, to możemy się spodziewać, że urządzenie wejdzie do sklepów nie wcześniej niż w grudniu. To zapewne później, niż większość z potencjalnych nabywców tego sprzętu przypuszczało. Jaka będzie cena Nexusa 6 w Europie? Według napływających informacji – na naszym kontynencie będzie go można kupić w cenie od 569€, czyli ok. 2400 zł.