Motorola-Pro

Motorola Pro w UK dopiero w drugiej połowie września

Motorola Pro to kolejny, bardzo już opóźniony smartfon (jeśli chodzi o Europę). Wygląda jednak na to, że Pro pojawi się wreszcie i na naszym kontynencie.

Motorola Pro

Motorola Pro w Stanach Zjednoczonych jest dostępna od jesieni zeszłego roku (!). Niestety u nas, jak zwykle zresztą – Motorola nie potrafi sprawnie wypuszczać swoich smartfonów – i w stosunku do USA, mamy prawie roczne opóźnienia. Motorola Pro na rynku europejskim miała pojawić się w lipcu, niestety, jak widać nic z tego nie wyszło. Pojawiła się jednak kolejna data premiery tego modelu – w Wielkiej Brytanii ma on podobno zawitać do sklepów w drugiej połowie września.

Motorolę Pro z masy innych smartfonów nie wyróżnia zbyt wiele, nie licząc klawiatury QWERTY. Pro to urządzenie z jednordzeniowym, 1 GHz procesorem ARM Cortex-A8, GPU PowerVR SGX530, chipsetem TI OMAP3620-1000, 512MB pamięci RAM, oraz 5MP aparatem. Pełną specyfikację smartfona znajdziecie tutaj.

A jaka ma być cena tego „nowego” wynalazku Motoroli? Pro można już teraz zamawiać w przedsprzedaży, jej cena wynosi nieco ponad 2000zł, drogo? Myślę, że kilka miesięcy temu taka cena byłaby w porządku, ale w chwili obecnej – to już troszkę za dużo.

Źródło: Clove