Motorola RAZR i

Motorola RAZR i dostaje Jelly Bean

Motorola RAZR i to wersja smartfonu DROID RAZR M, zaopatrzona w chipset Intela. Pewnie wszyscy właściciele RAZR i ucieszą się z wiadomości, że ich smartfon jest właśnie aktualizowany do Android Jelly Bean.

Motorola RAZR i

RAZR i pierwotnie został wypuszczony z systemem Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Całe szczęście Android 4.1.2 płynie właśnie szerokim strumieniem do wszystkich właścicieli RAZR i we Francji.

Według pierwszych doniesień, nowy firmware zajmuje 300 MB i przynosi całą masę nowych funkcjonalności oraz poprawek do systemu. Posiadacze RAZR i będą się teraz mogli cieszyć m.in. z dobrodziejstw Project Butter, który znacznie usprawnia płynność działania systemu Android. Do dyspozycji jest także elektroniczny asystent Google Now, który m.in. poinformuje nas o bieżącej pogodzie i powie, ile czasu zajmie dojazd do pracy.

Swoją drogą trzeba przyznać, że Motorola dosyć szybko zaktualizowała model RAZR i do nowego Androida. Plany zakładały upgrade na pierwszy kwartał 2013 roku, firmie więc należy się pochwała za terminowość. Niestety nie wiem, czy Android 4.1.2 jest już dostępny także dla posiadaczy RAZR i w Polsce. Jeśli komuś w naszym kraju uda się zaktualizować swój smartfon, niech koniecznie da o tym znać w komentarzu pod artykułem.

Źródło: PhoneArena