Honeycomb

Motorola Xoom i Android Honeycomb

W sieci pojawiło się kilka dłuższych filmów wideo, na których możemy dobrze obejrzeć działanie nowej odsłony Android 3.0 – Honeycomb, oraz Motoroli Xoom.

Honeycomb

Na pierwszym filmie możemy obejrzeć oficjalną prezentację gogolowskiego systemu Android Hoeycomb, która w dokładny sposób przedstawia wiele funkcjonalności nowego OS.

Warto zauważyć, że nowa wersja systemu Android posiada wsparcie sprzętowe dla wyświetlanych elementów graficznych interfejsu użytkownika, i to zarówno tych 2D, jak i 3D. Efektem jest naprawdę szybko działający interfejs, można to zobaczyć, gdy Hugo Barra przewija trzy listy jednocześnie – bez żadnego laga.

Drugi film ma już inny, mniej oficjalny charakter. Jest to moment po wyżej wymienionej prezentacji, gdzie wszyscy dziennikarze mieli możliwość zapoznania się zarówno z Motorolą Xoom, jak i Honeycombem. Chociaż dziennikarze nie mogli dotykać urządzeń – to mieli możliwość zadawania pytań i proszenia, o wykonanie dowolnej czynności na tablecie. W efekcie dostaliśmy film portalu IntoMobile.com, który szczegółowo pokazuje działanie Motoroli Xoom. Do obejrzenia poniżej.

Źródło: engadget.com