lg nexus 4

Na Google I/O zobaczymy jedynie odświeżonego Nexusa 4 z 32 GB pamięci i LTE?

Jak się okazuje, na konferencji Google I/O wcale nie zobaczymy jakiegoś przełomowego, nowatorskiego smartfona, o którym mówiły wcześniejsze plotki (np. Motoroli X). Ma tam jedynie zostać zaprezentowana odświeżona wersja Nexusa 4.

lg nexus 4

Podstawowe cechy, za które mocno krytykowany jest Naxus 4, to brak łączności LTE (w naszym kraju nadal mało przydatnej) oraz możliwości rozszerzania pamięci wewnętrznej, poprzez kartę microSD. Google, wraz z LG podobno wzięli sobie do serca krytykę i na konferencji Google I/O, która odbędzie się 15 maja – zaprezentują ulepszoną wersję Nexusa 4, wyposażoną w 32 GB pamięci wewnętrznej i łączność LTE.

Oczywiście, to tylko plotki, których Google póki co nie potwierdziło, więc kwestia prezentacji np. Nexusa 5 jest nadal otwarta. Mimo wszystko, ja raczej przestałem się spodziewać, że na Google I/O zobaczymy zupełnie nowy smartfon giganta z Mountain View. Wszystko wskazuje więc na to, że 15 maja możemy się jedynie spodziewać debiutu nowej wersji systemu Android, 5.0 Key Lime Pie. Miejmy nadzieję, że i to nie zostanie zdementowane.

Źródło: SidhTech


  • Nazir

    Tak czy siak taki z LTE i większa pamięciom i ekranem 5 cala już mnie interesuje aby go zakupić w tym roku