Samsung-Galaxy-S-III-30-milionow-0

Na świecie sprzedało się już 30 milionów sztuk Galaxy S III

Chwalenia się Samsunga ciąg dalszy – koreański producent poinformował, że sprzedał już 30 milionów egzemplarzy Galaxy S III.

Samsung Galaxy S III - 30 milionów sprzedanych

Galaxy S III, czyli flagowy smartfon Samsunga – to według większości testów i recenzji dostępnych w internecie, jeden z najlepszych smartfonów, jakie do tej pory powstały. Nie ma się więc co dziwić, iż Koreańczykom udaje się ich tyle sprzedawać. Liczba 30,000,000 sztuk obejmuje wszystkie warianty SGS3, łącznie z tymi, wyprodukowanymi specjalnie dla regionalnych operatorów m.in. w Japonii, Stanach Zjednoczonych oraz Korei.

Naturalnie liczba podana dzisiaj przez Samsunga nie jest ostateczna. Galaxy S III nie zostanie nagle zdjęty z półek sklepowych, lecz będzie nadal sprzedawany. Zbliża się sezon świąteczny, w trakcie którego na pewno sprzeda się kolejnych kilka milionów „es trójek”. Definitywnego podsumowania popularności modelu S III, Samsung będzie mógł dokonać dopiero po premierze Galaxy S IV, która nastąpi najprawdopodobniej w pierwszej połowie przyszłego roku (miejmy nadzieję, że na MWC 2013).

Źródło: Samsung