Android 4.1 Jelly Bean

Nadchodzi Android 4.1.2 Jelly Bean dla tabletu Sony Xperia Tablet S

Tablet Sony Xperia Tablet S swoją premierę, miał we wrześniu zeszłego roku. Urządzenie na początku nie miało zbyt dużo szczęścia, gdyż wkrótce po rozpoczęciu sprzedaży, Sony musiało na pewien czas wycofać urządzenie z półek sklepowych, ze względu na wadę produkcyjną. Wszystko wskazuje to, że wszelkie problemy z urządzeniem to już przeszłość, a tablet wkrótce otrzyma aktualizację do Jelly Bean.

Android 4.1 Jelly Bean

Chyba wszyscy posiadacze Xperia Tablet S, z utęsknieniem czekają na jego aktualizację do Jelly Bean. Android 4.1.2, do którego zostanie zaktualizowany Tablet S, dzięki Project Butter, przyniesie przede wszystkim płynniejsze działanie androidowego interfejsu użytkownika. Do dyspozycji będzie także Google Now, który ma nam pomóc lepiej zorganizować sobie życie oraz cała masa innych funkcjonalności, jakie niesie ze sobą Jelly Bean. Oczywiście Sony, wraz z nowym firmware, wprowadzi też sporo swoich własnych poprawek i funkcji, jednak ich lista nie jest w tej chwili znana. Wiadomo jedynie, że upgrade naprawi błąd dotyczący zarządzania pamięcią, który powodował, że tablet od czasu do czasu lubił się wyłączyć.

Kiedy Android 4.1.2 pojawi się na pierwszych tabletach Sony Xperia Tablet S? Według portalu XperiaBlog, ma to nastąpić już pod koniec kwietnia lub na początku maja.

Źródło: XperiaBlog