LG Nexus 5 w pudełku sklepowym – biały

Nexus 5 – wersja w kolorze białym też będzie dostępna

I znowu ten Nexus… Tym razem w sieci pojawiły się fotografie, przedstawiające pudełko z gotowym na sprzedaż Nexusem 5. Najciekawsze jest jednak to, że na kartoniku widać biały wariant kolorystyczny tego urządzenia.

LG Nexus 5 w pudełku sklepowym - biały

Po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że tak naprawdę białą wersję kolorystyczną Nexusa 5 widzieliśmy już wcześniej. Pamiętacie zdjęcie, które umieściłem poniżej? Na czarnym Nexusie leży inny smartfon, którego fragment tylnej obudowy jest tylko lekko widoczny. Teraz możemy być prawie pewni, że jest to biały Nexus 5.

LG Nexus 5

Wygląda więc na to, że Google podczas prezentacji systemu KitKat pokaże Nexusa 5 w 16 i 32GB wariancie pamięciowym, a każdy z tych smartfonów będzie można kupić zarówno w kolorze czarnym, jak i białym.

LG Nexus 5 w pudelku sklepowym

Jeśli nie czytaliście wszystkich dzisiejszych postów, które zamieszczono na SmartFan.pl, to przypominam, że Google „przez przypadek” wstawiło na chwilę Nexusa 5 do oferty sklepu Google Play. Dzięki temu mogliśmy się dowiedzieć, że w USA za 16GB wariant tego smartfona będzie trzeba zapłacić 349$ (ok. 1085 zł).

LG Nexus 5 w pudelku sklepowym

Premiera Nexusa 5 będzie chyba jedną z najdziwniejszych prezentacji smartfonów, jakie miałem przyjemność oglądać. Na temat smartfona wiemy już praktycznie wszystko, tajemnicą pozostaje jedynie Android 4.4 KitKat. Z drugiej strony należy pamiętać, że Google traktuje Nexusy raczej jako „opakowania” albo „pokazówki” swojego mobilnego systemu, być może dlatego urządzenie jest tak słabo utrzymywane w tajemnicy.

Swoją drogą, producenci pokrowców już nie mogą się doczekać premiery Nexusa 5 i zaczynają prezentować ten smartfon, odziany w różnego rodzaju etui. Ich rendery możecie obejrzeć w galerii poniżej.

Źródło


 • Garbi

  Nexus 5 jest wyjątkowo mocno wrażliwy na upadki, dlatego ja też radzę kupno odpowiedniego pokrowca.

 • wiek

  na białym widać każdą ryskę więc nie dla mnie, a i tak będę miał etui ochronne, które zakryje tą pewnie ładną, elegancką klapkę

  • http://smartfan.pl Noob

   Ja się trochę odzwyczaiłem od etui ochronnych po tym, jak między etui a klapkę dostało się ziarenko piasku i porysowało smartfon :( Teraz raczej daruję sobie kupowania etui.

   • wiek

    etui jest niezastąpione, mój lg 2x upadł 1 raz z 05m, pękł ekran-260 zł wymiana, mój sgs2 w etui upadł mi ze 30 razy a 2 razy w biegu na beton i….żadnej ryski, żadnej!!!! więc bez etui nie ruszam telefonu, pozdrawiam

    • arkadio

     wiek-u! nie powinieneś mieć wartościowego sprzętu, bo ci często upada