JK Shin

Nie będzie Samsunga Galaxy S IV na targach MWC 2013

Targi MWC 2013 zaczynają się już w przyszłym miesiącu (odbędą się w dniach 25-28 lutego). Niestety nadzieje na prezentację Galaxy S IV w tym czasie prysnęły, a rozwiał je szef Samsung Mobile.

JK Shin

JK Shin, bo tak nazywa się prezes Samsung Mobile, oświadczył, że prezentacja Galaxy S IV nie odbędzie się na targach MWC 2013, lecz w późniejszym terminie. Wygląda więc na to, że koreański producent na stałe zmienia swoją strategię i najważniejsze produkty będzie pokazywać na osobnych, specjalnie do tego celu zwoływanych konferencjach (tak, jak to było np. w przypadku Galaxy S III). Kiedy możemy się więc spodziewać prezentacji SGS4?

Pierwszym prawdopodobnym terminem, jest 22 marca. To właśnie wtedy ma się odbyć konferencja Unpacked, na której (jak wiemy z poprzednich tego typu „eventów”) z pewnością zobaczymy jakiś nowy produkt Samsunga, którym być może będzie Galaxy S IV. Do tego czasu musimy się niestety obejść smakiem, gdyż w przyszłym miesiącu, na MWC możemy liczyć co najwyżej na prezentację tabletu Galaxy Note 8.0.

Źródło: PhoneArena