Samsung-Galaxy-S-III-2

Niebieska wersja Galaxy S III dotrze do sklepów z opóźnieniem

Zła wiadomość dla wszystkich osób, które już ostrzą sobie zęby na niebieską wersję Samsunga Galaxy S III. Według koreańskiego producenta – pojawiły się opóźnienia w jego produkcji.

Samsung Galaxy S III

Potwierdziły się wcześniejsze plotki, według których Samsung musiał zniszczyć 600,000 tylnych klapek Galaxy S III, a to ze względu na wyśrubowane standardy jakościowe. Niebieskie „plecy” S III miały podobno wadę produkcyjną, która uniemożliwiała wprowadzenie ich na rynek.

Samsung w końcu zdecydował się wydać oficjalne oświadczenie na ten temat:

Niebieska wersja Samsunga Galaxy S III jest produkowana z wykorzystaniem nowego, niebieskiego koloru i specjalnej powłoki hyper-glaze.

W celu spełnienia najwyższych standardów jakości, aby zapewnić klientom najlepszą jakość Galaxy S III, spodziewane są opóźnienia w dostawach niebieskiego wariantu S III, które w niektórych regionach mogą wynieść 2-3 tygodnie.

Samsung usilnie pracuje nad tym, aby jak najszybciej zapewnić klientom dostawy niebieskiego Galaxy S III.

Niestety, nie wiemy jakie konkretnie regiony Europy będą dotknięte opóźnieniami. Wiadomo już, że niektóre brytyjskie sklepy zaczęły przekładać wysyłkę niebieskiego SGS3 na początek czerwca. Miejmy nadzieję, że w Polsce obejdzie się bez opóźnień. Jeśli macie na ten temat jakieś informacje, podzielcie się nimi w komentarzu pod artykułem.

Źródło: GSMArena, Samsung