Samsung-Galaxy-S-III-4

Niebieski Samsung Galaxy S III dotarł do Europy

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które czekają na niebieską wersję (Pebble Blue) Galaxy S III – pierwsze dostawy tego wariantu kolorystycznego już dotarły do Europy.

Samsung Galaxy S III

Pod koniec maja dowiedzieliśmy się, że Samsung (ze względu na standardy jakościowe) – musiał zniszczyć 600,000 niebieskich pokrywek baterii Galaxy S III. Oczywiście nie da się sprzedać nowego smartfona bez tylnej klapki, dlatego w sklepach zamiast dwóch wersji kolorystycznych, pojawiła się tylko jedna – biała (Marble White).

Całe szczęście okazuje się, że „obsuwa” z niebieskim SGS3 nie będzie chyba zbyt długa. Holenderski sklep The Phone House już zgłasza, że ma na stanie niebieski wariant S III. Nie oznacza to oczywiście, że już w tym momencie znajdziemy niebieskiego SGS3 we wszystkich polskich sklepach. Większość naszych rodzimych sklepów zgłasza jednak, że niebieski S3 będzie dostępny najwcześniej w piątek 8 czerwca a najpóźniej w poniedziałek 11 czerwca. Miejmy nadzieję, że operatorzy komórkowi również wprowadzą do swoich ofert niebieskiego S III – i to bez zbędnych opóźnień.

Źródło: PhoneArena, SammyHub