Sony Xperia Z – test

Niecodzienny test smartfonu Sony Xperia Z

Sony Xperia Z to jeden z najciekawszych, androidowych smartfonów, który w drugiej połowie lutego zawita do sklepów. Jak pewnie dobrze wiecie, urządzenie jest wodoszczelne. To właśnie wodoodporność telefonu jest tematem tego niekonwencjonalnego wideotestu.

Sony Xperia Z - test

Test, który za moment zobaczycie, to doskonały przykład na to, co potrafi znieść Xperia Z. Urządzenie na nagraniu jest poddawane wielu torturom, które jednak znosi bez najmniejszego problemu. Autor testu tapla smartfon w fasoli z puszki, myje go w zlewozmywaku razem z naczyniami, korzysta z gier podczas kąpieli w jacuzzi, ogląda film pod prysznicem itp. Nagranie, chociaż bardzo zabawne – jest świetną reklamą tego urządzenia i daje nam pojęcie o tym, jak wielkie możliwości przynosi nam jego wodoszczelność. Zresztą, dość gadania – zobaczcie to sami!

Źródło: PhoneArena, STuVProductions


  • Nazir

    Co jak co ale reklamówka Sony Z, to majstersztyk jak zachęcić do wyboru tego modelu a nie innego od konkurencji.

    Tylko znów ten android z nakładką zabija sens kupienia aby ten smartfon służył przynajmniej 3 lata jak ma tyle zalet bo ten system i logika temu zaprzecza jak nie będzie poprawek aktualizacji przez te przynajmniej 3 lata.