Nokia-700-Zeta-0

Nokia 700 (Zeta) – pierwsze zdjęcia

Portal GSMArena opublikował pierwsze zdjęcia nowego, niezapowiedzianego jeszcze modelu fińskiego giganta – Nokia 700 (Zeta).

Nokia 700 Zeta


O modelu Zeta pisałem już dzisiaj, kiedy pojawiły się fragmenty konfiguracji urządzenia – na których napisano, że Nokia 700 posiada 1GHz procesor. Oczywiście wszelkie informacje, jakie obecnie pojawiają się nt. tego urządzenia – mają charakter nieoficjalny, nie wiadomo nawet, czy są prawdziwe. Niemniej jednak wynika z nich, iż nowa Nokia będzie mierzyć 110 x 51 x 10mm – smartfon nie jest więc wcale taki cienki, jak myślano.

Na zdjęciach możecie zobaczyć 5MP kamerę z podwójnym fleszem LED – nie wiadomo, czy posiada autofokus, czy nie. Zeta została też wyposażona w moduł łączności zbliżeniowej NFC. Na zdjęciach możecie również zobaczyć nową odsłonę systemu Symbian, następcę wersji Anna – Symbian Bella.

Co jeszcze wiadomo o nowej Nokii? Posiada baterię o pojemności 1080mAh, Wi-Fi b/g/n, oraz łączność HSPA. Ekran to 3.2-calowy AMOLED o rozdzielczości nHD (640 x 360). Bardzo prawdopodobne jest, że Nokia 700 będzie po prostu nazwana N7. Niestety nikt nie wie, kiedy ten nowy smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Źródło: GSMArena