nokia-808-pureview-0

Nokia 808 PureView to „Najlepszy telefon komórkowy” na MWC 2012

Ku zaskoczeniu – smartfon z 41MP kamerą, Nokia 808 PureView, zdobyła na MWC 2012 nagrodę za „Najlepszy telefon komórkowy Mobile World Congress 2012”.

Najlepszy telefon komórkowy na MWC 2012

Wielu czytelników naszego portalu myślało, że to HTC One X dostanie tę nagrodę – jury MWC doszło jednak do innego wniosku, nagradzając właśnie Nokię 808 PureView. Oto, co po otrzymaniu nagrody powiedział Jo Harlow, wiceprezes ds. inteligentnych urządzeń firmy Nokia:

To fantastyczna nagroda, ponieważ oznacza ona, że liczy się doświadczenie konsumenckie. Chodzi o technologię, ale w takim ujęciu, aby uczyniła ona doznania konsumenta jak najlepszymi. Obraz jest jest fantastyczny, dźwięk jest fantastyczny, technologia nawigacji jest fantastyczna.

Są to pierwsze sygnały, że wszystko idzie zgodnie z naszą strategią. Że jesteśmy z powrotem. Że tworzymy wspaniałe produkty dla naszych klientów – i że jest to dopiero początek. Przed nami jest dużo więcej.

Przed nami wiele pracy. Wciąż jesteśmy mocnym graczem i będziemy działać tak, jak robiliśmy to w ostatnim roku, na rzecz realizacji tych wspaniałych rezultatów.

Przypominam, że smartfon Nokia 808 PureView to niezwykłe urządzenie, oparte o system Belle, oraz posiadające 41MP aparat (!). Więcej na jego temat znajdziecie TUTAJ i TU.

Źródło: GSMArena