Nokia-Belle-Fp2-leak-0

Nokia Belle Feature Pack 2: wyciekło wideo demonstrujące możliwości

Do internetu wyciekło wideo, prezentujące nowe funkcje aktualizacji Feature Pack 2 dla Symbian Belle.

Nokia Belle Fp2

Feature Pack 2 dla Symbian Belle jest już dostępne poprzez RDA (Remote Device Access), do którego mają dostęp zarejestrowani deweloperzy. Dzięki przeciekowi możemy poznać nowe funkcje, jakie niesie ze sobą Feature Pack 2 –  a jest tego całkiem sporo.

Z tego co widać na filmie – Belle ma nowy ekran odblokowywania „swipe to unlock” (przesuń by odblokować), interfejs kamery, pasek nawigacyjny, widgety oraz lepsze efekty przejść między widokami.

Na poniższym, demonstracyjnym wideo widać również, że Belle ma teraz klawiaturę z opcją przewidywania wpisywanego tekstu i uzupełniania słów. Zaktualizowano też przeglądarkę internetową, galerię i edytor zdjęć. Co ciekawe – odtwarzacz muzyczny umieszcza teraz swoje własne przyciski na pasku powiadomień. Oczywiście to nie wszystkie nowe funkcjonalności, jakie trafią do Feature Pack 2. W każdym razie niektóre z nich możecie zobaczyć „w akcji” na poniższym filmie.

Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy Nokia oficjalnie udostępni aktualizację Feature Pack 2 dla Symbian Belle – jest jednak pewne, że jako pierwszy dostanie ją Nokia 808 PureView.

Źródło: GSMArena