Nokia Lumia 1020 – czarna 3

Nokia Copter – czyli jak Finowie reklamują Lumię 1020 w Polsce

Nokia to firma, której marketing stoi na bardzo wysokim poziomie. Chociaż gigant sporadycznie notuje wpadki, jednak zazwyczaj ma bardzo fajne pomysły na promowanie swoich produktów. Tym razem polski oddział Nokii postanowił w bardzo interesujący sposób wypromować kamerosmartfon – Lumię 1020.

Nokia Lumia 1020 - czarna 3

Pomysł na promocję jest naprawdę interesujący. Marketingowcy Nokii postanowili zamontować Lumię 1020 do zdalnie sterowanego helikoptera i nagrać nim ciekawe filmy z lotu ptaka. Poniżej możecie podziwiać dwa takie nagrania, które przedstawiają krakowską starówkę oraz Plac Jana Matejki.

Nagrania prezentują się świetnie i to nie tylko ze względu na fakt, że widzimy na nich piękny Kraków, ale również dlatego, że jakość wideo jest bardzo dobra. Co prawda w niektórych momentach widać delikatne trzęsienie obrazem, jednak wynika to wyłącznie z faktu zamontowania Lumii 1020 na pokładzie helikoptera, który przecież wytwarza dość duże wibracje.

To nie pierwsza tego typu promocja Lumii 1020. Nie tak dawno temu Nokia obdarowała swoim smartfonem słynnego fotografia National Geographic, Stephena Alvareza, który wykonał urządzeniem naprawdę imponujące fotografie Wielkiego Kanionu Kolorado. A tymczasem, zapraszam do obejrzenia efektów działania marketingowców z polskiego oddziału Nokii.

Źródło


  • krzysiek

    jak nazywa się ten kawałek używany w reklamach nokii ?

    • http://smartfan.pl Noob

      To Something real – Koobra feat. Joanna