Nokia Lumia 1520 i Treasure Tag

Nokia Lumia 1520 znowu pojawia się w przecieku, tym razem w towarzystwie akcesoriów

Phablet Lumia 1520 zostanie zaprezentowany już jutro (a przynajmniej wszystko na to wskazuje). Tymczasem w sieci pojawiło się nowe zdjęcie prezentujące to urządzenie, wraz z dodatkowymi akcesoriami – Treasure Tag i Nokia Guru.

Nokia Lumia 1520 i Treasure Tag

Nokia Lumia 1520 i Treasure Tag

Nowy przeciek od @evleaks ukazuje Lumię 1520 z nieco innej perspektywy, która daje nam świetne pojęcie, jak cienki profil ma to urządzenie. Z poprzednich informacji wiemy, że phablet posiada 6″ ekran 1080p, 20MP kamerę oraz baterię o pojemności 3390 mAh. Wewnątrz będzie też chipset Snapdragon 800, a system operacyjny Windows Phone 8 zostanie fabrycznie wyposażony w najnowszy patch Microsoftu, GDR3.

Na powyższym zdjęciu widać też nowe akcesorium Nokii, brelok do kluczy Treasure Tag. Urządzenie działa podobnie do HTC Fetch. W skrócie – kiedy wciśniemy przycisk na breloku, nasz smartfon zaczyna dzwonić. Przydaje się to szczególnie tym osobom, które np. przed wyjściem do pracy nie mogą znaleźć swojego smartfona. Treasure Tag działa najprawdopodobniej poprzez łączność Bluetooth. Możemy się też domyślać, że do obsługi tego akcesorium zostanie stworzona specjalna aplikacja dla WP8.

Nokia Guru to kolejny bajer, który zobaczymy najprawdopodobniej już jutro. Nie wiadomo do końca, czy Guru jest handlową nazwą tego produktu, czy tylko roboczą. Guru to po prostu przenośny odtwarzacz muzyczny jakich na rynku wiele.

Nokia Guru

Nokia Guru

Jak sami możecie zobaczyć Guru jest bardzo małym urządzeniem, niewiele większym niż para słuchawek. Na obudowie gadżetu oprócz przycisków regulacji głośności widać też port micro USB oraz 3.5mm jack.

Oczywiście w sklepach będzie dostępnych więcej wariantów kolorystycznych, zarówno Nokia Guru, jak i Treasure Tag. Na rozstrzygnięcie wszystkich niewiadomych będziemy musieli jednak poczekać do jutra.

Źródło