Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 820 – prototyp na zdjęciach

Chiński portal COOLXAP dotarł do zdjęć, które przedstawiają Nokię z Windows Phone 8 – model Lumia 820.

nokia lumia 820


Zdjęcia nie są oczywiście żadną nowością, przecież kilka dni temu mogliśmy oglądać inny przeciek, z bardziej „oficjalnymi zdjęciami. Mimo wszystko, fotografie portalu COOLXAP zdradzają nam nieco więcej szczegółów nt. Lumia 820. Co ciekawe, Lumia 820 z dzisiejszych zdjęć, różni się nieco od tej, którą mogliśmy podziwiać kilka dni temu. Zupełnie inaczej wygląda tu tylna kamera z fleszem LED, gdyż elementy te zostały zaaranżowane na obudowie w odmienny sposób.

Szczerze mówiąc, nie wiadomo teraz, czy to dzisiejsze zdjęcia są prawdziwe, czy te z zeszłego tygodnia – a może obydwa przedstawiają inne wersje (w odmiennych stadiach rozwojowych) Lumia 820? Zresztą, w obecnych czasach byle nastolatek może pobawić się w np. 3D Studio MAX i stworzyć ładne, fałszywe rendery przedstawiające jakiś smartfon.

Przypominam, że według niepotwierdzonych informacji – Lumia 820 to słuchawka z 4.3-calowym ekranem, obiektywem Carl Zeiss oraz systemem Windows Phone 8. Smartfon (wraz z mocniejszą Lumią 920) zostanie zaprezentowany najprawdopodobniej już 5 września, na konferencji Nokia World.

Źródło: PhoneArena