Nokia Lumia 925

Nokia Lumia 925: oficjalne zdjęcie wyciekło do sieci

Evleaks znowu w akcji, tym razem poprzez swoje słynne już konto na Twitterze, opublikował oficjalne zdjęcie, niezaprezentowanej jeszcze Nokii Lumii 925 (znanej też jako Catwalk). Co w tej chwili wiemy o tym smartfonie?

Nokia Lumia 925

Dzięki powyższemu zdjęciu, fiński gigant dołączył do wszystkich tych firm, które nie radzą sobie zbyt dobrze z utrzymywaniem własnych tajemnic. Oczywiście, to lepiej dla nas, bo na dzień przed premierą (która odbędzie się 14 maja w Londynie), możemy się o modelu Lumia 925 dowiedzieć jeszcze więcej. Co chyba najważniejsze, nic do tej pory nie obaliło plotki, jakoby Lumia 925 miała być pierwszym smartfonem Nokii z Windows Phone, zaopatrzonym w aluminiową obudowę.

Nokia Lumia 925 - profil

Czego dowiadujemy się o specyfikacji tego urządzenia? Ma to być smartfon, wyposażony w dwurdzeniowy 1.5 GHz procesor Krait (chipset Snapdragon S4), 1 GB RAM oraz 16 GB pamięci flash. Ponadto Lumia 925 ma mieć taki sam 8.7 MP aparat (obiektyw f/2.0), co zaprezentowana kilka dni temu Lumia 928. Jeśli chodzi o zasilanie, ma tu być bateryjka o pojemności 2,000 mAh.

Niestety, ale wiele wskazuje także na to, że Lumia 925, w odróżnieniu od 928, nie będzie wyposażona w ksenonowy flesz, a jedynie podwójny flesz LED. Nic nie wiadomo także na temat obecności stabilizacji optycznej w tym modelu. Miejmy jednak nadzieję, że już jutro w Londynie, Nokia wszystkich bardzo przyjemnie zaskoczy. Na zachętę możecie poniżej obejrzeć oficjalny film, promujący nadchodzącą Lumię.

Źródło: Twitter (evleaks)