Nokia-Lumia-710-0

Nokia oficjalnie wprowadza Lumię 800 i 710 do Polski

Chociaż smartfony Nokia Lumia 800 i 710 można od dawna kupić w Polsce – to Nokia dopiero teraz zdecydowała się na ich oficjalną, polską premierę.

Nokia Lumia 710

Nokia od jutra, czyli na 2 tygodnie przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży swoich smartfonów – startuje z kampanią reklamową, pt. „Niezwykły każdy dzień”. W ramach kampanii, Nokia postawi w Krakowie, Łodzi i Warszawie „showroomy”, gdzie każdy będzie mógł przetestować Lumię 800 i 710, oraz sprawdzić, jakie akcesoria są dla nich dostępne. Nokia „wypuści” też autobus, który odwiedzi 10 miast w Polsce, a w którym to również będzie można zaznajomić się z nowymi smartfonami. Autobus zawita do miast: Białystok, Trójmiasto, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź, Lublin, Rzeszów, Katowice, Częstochowa, Opole, oraz Zielona Góra. Otworzone zostaną też specjalne, prezentacyjne stanowiska w Starym Browarze w Poznaniu, Galerii Bałtyckiej w Gdańsku i Arkadii w Warszawie.

Jeśli chodzi o cenę i dostępność tych dwóch urządzeń – będzie je można kupić w wybranych salonach Nokii, oraz u operatorów Polkomtel, Orange, T-Mobile i Play. Nokia swoje nowe słuchawki wyceniła na 2249zł (Lumia 800), oraz 1499zł (Lumia 710).

Źródło: Nokia