Sacred Odyssey: Rise of Ayden

Nowa gra Gameloft na Android – Sacred Odyssey: Rise of Ayden

Gameloft zaprezentował nową grę pt. Sacred Odyssey: Rise of Ayden. Można ją już kupować poprzez stronę Gameloftu.

Sacred Odyssey: Rise of Ayden


Sacred Odyssey: Rise of Ayden jest już od jakiegoś czasu dostępna na iPhone, ale dopiero teraz ukazała się na Android. Gra zapowiada się nader ciekawie, jest to RPG w stylu hack-n-slash – który powinien zapewnić nam sporo godzin dobrej zabawy. Nie jest to może najambitniejszy RPG, jaki widzieliście, ale jako gra action-adventure daje spokojnie radę, według wielu – to Zelda by Gameloft. Poniżej prezentuję małą galerię ze screenami z gry.

Jeśli chodzi o rozgrywkę – biegamy sobie po krainie, wykonujemy zadania, zabijamy potwory itp. Co ciekawe – w grze mamy dość duże pole manewru, gdyż nie musimy podążać jedną, i tylko jedną drogą – przed nami otworem stoi cała kraina Urvale, po której poruszamy się swobodnie. W grze przyjdzie się nam też zmierzyć z wieloma bossami, którzy – do pokonania, wymagają nieco przemyślanej taktyki. W Sacred Odyssey: Rise of Ayden będziemy musieli nawet od czasu do czasu rozwiązać jakąś zagadkę logiczną, co miło urozmaica grę. Graficznie gra prezentuje się znakomicie – w pełni trójwymiarowy świat, piękne tekstury i bardzo szczegółowa grafika.

Jeśli zainteresowaliście się opisem i screenami – to na dokładkę zapraszam do obejrzenia filmu z rozgrywki w Sacred Odyssey: Rise of Ayden.

Gameloft za grę życzy sobie $4.99 – jednak, kiedy chciałem ją kupić na smartfon HTC Desire HD, i wybrałem płatność przez PayPal – to pojawiła się cena $3.27. Chętnych do zakupu zapraszam na stronę firmy Gameloft (link w źródle).

Źródło: Gameloft