Wello na iPhone 5S

Nowe etui dla iPhone’a zmierzy naszą kondycję zdrowotną

Ostatnimi czasy producenci oprogramowania oraz akcesoriów do smartfonów zasypują nas coraz to nowszymi i bardziej oryginalnymi produktami, z których szczególny użytek mogą zrobić ci, którzy chcą stale monitorować swoje zdrowie i sprawność fizyczną. Nie tak dawno opisywaliśmy dla was działanie gadżetu Tinké wyprodukowanego przez Zensorium, a dziś mamy dla was kolejne urządzenie – etui dla iPhone’a o nazwie Wello, które na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie produktu bardziej wygodnego w użytkowaniu.

Wello na iPhone 5S

Filozofia działania Wello jest bardzo prosta – dzięki specjalnym czujnikom zamontowanym w ściankach tego euti może ono po kilkusekundowym odczycie poinformować nas o podstawowych parametrach naszej sprawności fizycznej. Zaliczają się do nich tętno, ciśnienie krwi i ilość zawartego w niej tlenu oraz temperaturę. Do ciekawszych wskazań można jednak zaliczyć wizualizację zapisu EKG oraz kontrolę sprawności naszych płuc dzięki dołączonemu ustnikowi.

Praca tego urządzenia z założenia ma być szybka, a obsługa jak najmniej skomplikowana. Niekwestionowaną zaletą jest poręczność urządzenia, które może pełnić zarazem rolę codziennego etui ochronnego, dzięki czemu w każdym tak naprawdę momencie jesteśmy w stanie skontrolować interesujące nas parametry organizmu. Wello możemy powiązać oczywiście z naszymi ulubionymi trackerami sportowymi, co pozwoli nam na odczyt nawet w trakcie wysiłku fizycznego. Wszystkie informacje, jakie uzyskamy za pomocą tego etui możemy przeglądać w odniesieniu do dni, tygodni oraz miesięcy, a takie porównanie pozwoli nam zaobserwować w jaki sposób zmienia się nasz organizm.

Wello na iPhone 5S - kolejne

Wello wyceniony został na $199 i zaprojektowano go specjalnie dla iPhonów 4S, 5 oraz 5S. Mimo to, użytkownicy Androida również mogą z niego korzystać, jednak tylko dzięki bezprzewodowej łączności Bluetooth, co niestety eliminuje największą jego zaletę, którą bez wątpienia jest poręczność. Wello dostępny jest w przedsprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Indiach, Hong Kongu, Singapurze oraz w krajach Unii Europejskiej. Co więcej – jeśli nabędziemy Wello, producent zapewnia zwrot $10 za każdą osobę, która z naszego polecenia zakupi to etui w przedprzedaży.