HTC One Max

Nowe zdjęcia HTC One Max – wielkość ekranu i chipset potwierdzone

HTC One Max to phablet, który nie został jeszcze zaprezentowany. Mało tego – nie ma jeszcze żadnej, oficjalnej informacji mówiącej o tym, kiedy tajwański producent ma zamiar zapowiedzieć to urządzenie. W sieci pojawia się za to coraz więcej przecieków na jego temat. Tym razem możecie zobaczyć wynik, jaki w benchmarku AnTuTu uzyskał One Max oraz kilka jego nowych zdjęć.

HTC One Max

Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć nie tylko HTC One Max, ale także najnowszy smartblet Samsunga – Galaxy Note 3. One Max wygląda na nieco większe urządzenie, co jest zresztą zrozumiałe bo według plotek ma on 5.9″ ekran a Note 3 „tylko” 5.7″.  Fotografie ukazują także design One Max, który jest oczywiście podobny do One (mamy tu m.in. takie same dwa, duże głośniki stereo BoomSound).

Jak przystało na nowoczesny phablet – został on wyposażony w moduł łączności 4G. Mamy tu też 3300 mAh baterię, która została umieszczona za zdejmowaną, tylną klapką. Na zdjęciach widać też slot na kartę SIM oraz microSD.

Na jednej z fotografii widzimy również wynik, jaki urządzenie uzyskało w benchmarku AnTuTu 4. HTC One Max „wyciągnął” 26417 punktów, czyli sporo mniej niż Note 3 (smartblet Samsunga osiąga ok. 35000 punktów). Wynik One Max jest za to zbliżony do tego, który osiąga Galaxy S4 I9505 (ok. 27000 punktów). Wszystko wskazuje więc na to, że potwierdzą się poprzednie plotki, według których One Max będzie wyposażony „jedynie” w chipset Qualcomm Snapdragon 600. Czy to się potwierdzi? O tym przekonamy się najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu, bo to podobno na ten termin HTC zaplanowało premierę swojego smartbletu.

Źródło: GSMArena