HTC One mini

Nowe zdjęcia HTC One mini i Desire 200

HTC One mini mieliśmy już okazję kilka razy podziwiać i to pomimo faktu, że urządzenie nie zostało jeszcze oficjalnie zaprezentowane. Smartfon jest właśnie testowany przez najróżniejszych operatorów komórkowych, co oczywiście w prostej linii przekłada się na kilka nowych, nieoficjalnych zdjęć tego urządzenia.

HTC One mini

HTC One mini, jak się możecie domyślać, jest „miniaturową” wersją flagowca HTC One. Smartfon ma dysponować 2GB RAM, 4.3″ ekranem 720p, dwurdzeniowym chipsetem Snapdragon oraz 4MP kamerą UltraPixel.

HTC One mini

Wewnątrz znajdzie się też miejsce na 16GB pamięci flash, dźwięk Beats Audio oraz system Android 4.2.2 Jelly Bean wraz z nakładką Sense UI 5.0.

HTC One mini

Drugie z urządzeń, czyli Desire 200, zostało już oficjalnie zaprezentowane w połowie czerwca. Mimo wszystko do dzisiaj nie mieliśmy okazji zobaczyć zdjęć „na żywo” tego smartfona.

HTC Desire 200

Desire 200 wygląda trochę jak skrzyżowanie Desire C oraz HTC One. Smartfon działa na bazie jednordzeniowego 1GHz procesora, ma 512MB RAM oraz (o zgrozo!) system Android 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką HTC Sense UI 4.0. Co zatrważające, tajwański producent nie ma podobno zamiaru aktualizować Desire 200 do Jelly Bean. Takie postępowanie tak naprawdę już na starcie skazuje ten smartfon na kiepską sprzedaż. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że urządzenie cenowo będzie tańsze, niż np. Galaxy Young, a produkt Samsunga działa przecież w oparciu o Android 4.2.

Desire 200 ma także 5MP kamerę, poniżej możecie zobaczyć, jakie zdjęcia można wykonać za jej pomocą.

HTC Desire 200 w sklepach pojawi się już w tym kwartale, jednak jego cena nie jest jeszcze znana. Jeśli chodzi o HTC One mini, jego prezentacja nastąpi w ciągu najbliższych tygodni.

Źródło: GSMArena