Android-Ice-Cream-Sandwich

Nowy cel Motoroli w związku z aktualizacjami do Ice Cream Sandwich?

Czy Motorola postawiła sobie ambitny cel – aktualizacji swoich urządzeń do Android 4.0 Ice Cream Sandwich, już w 6 tygodni po premierze?

Android Ice Cream Sandwich

Motorola w odpowiedzi na zapytanie jednego ze swoich konsumentów, „Czy Motorola Atrix otrzyma aktualizację do ICS?”, odpowiedziała „Będziemy wypuszczać urządzenia dla ICS już 6 tygodni po tym, gdy Google opublikuje ostateczną wersję systemu.” (org. „We’ll be releasing devices for ICS 6 weeks after Google releases the final version of it.„). Co to może oznaczać?

Jak widzicie Motorola wyraziła się bardzo niejasno, teorie nt. wypowiedzi są dwie. Może to oznaczać, że po opublikowaniu przez Google ostatecznej wersji Android – Motorola w 6 tygodni zaktualizuje wszystkie swoje smartfony do Ice Cream Sandwich. Wydaje się to oczywiście nierealne, żaden producent nie podejmie się wypuszczenia w pełni działających aktualizacji – już w 6 tygodni od wydania ICS.

Druga teoria jest nieco bardziej przyziemna i zakłada, że Motorola 6 tygodni po wypuszczeniu ICS – opublikuje listę urządzeń, które dostaną aktualizację do Android 4.0. Wszystkim posiadaczom urządzeń Motoroli nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na posunięcia „Motki”. Miejmy jednak nadzieję, że ICS pojawi się na jak największej liczbie smartfonów i tabletów tego amerykańskiego producenta.

Źródło: Pocketnow, Motorola