The All New HTC One – benchmark

Nowy HTC One – kolejne zdjęcia i wyniki w benchmarku AnTuTu

Do oficjalnej premiery nowego HTC One zostało jeszcze dokładnie 20 dni. Tajwański producent jest jednak znany z tego, że raczej kiepsko utrzymuje swoje niezaprezentowane jeszcze sprzęty w tajemnicy. Do sieci wyciekły własnie zdjęcia, prezentujące nowy HTC One (który zadebiutuje najprawdopodobniej jako The All New HTC One) oraz jego wyniki w benchmarku AnTuTu.

The All New HTC One - benchmark

Zajmijmy się najpierw wynikami z AnTuTu, które robią naprawdę spore wrażenie. Nowy HTC One uzyskał w tym benchmarku ponad 36000 punktów, co jest rezultatem dużo lepszym niż ten, który wyciskał Samsung Galaxy Note 3. Według nieoficjalnych informacji The All New HTC One ma być oparty o 2.3 GHz, czterordzeniowy chipset Snapdragon 801 (8974-AB, ten sam co Xperia Z2). We wnętrzu znajdzie się też 2 GB RAM’u oraz 32 lub 64 GB pamięci na dane (w zależności od wersji). Niektóre przecieki sugerują również, że HTC doposaży nowego HTC One w slot na karty microSD.

Smartfon ma mieć także 5″ ekran 1080p oraz dobrze widoczną na zdjęciach podwójną kamerę z podwójnym fleszem LED. Jakie zadanie ma spełniać taki zestaw kamer? Jeszcze nie wiemy.

Nowy HTC One ma się pojawić w sklepach w kilku kolorach: szarym, srebrnym oraz złotym. Szczerze mówiąc o ile w poprzednich przeciekach byłem dość sceptyczny wobec designu tego urządzenia, to teraz muszę przyznać, że jego opływowe kształty prezentują się całkiem fajnie. Według mnie sprzęt wygląda na pewno lepiej, niż pokazany podczas MWC Galaxy S5, który pomimo zmiany wyglądu pokrywy na baterię – jest bardzo wtórny.


  • http://www.smartfan.pl/ px

    W Samsungu już podobno obgryzają paznokcie 😛

    • Dj stonka

      i tak te wyniki sa o kant dupy potłuc bo jak przyjdzie co do czego to szybko dziala trylko windows phone