New HTC One

Nowy HTC One (M8) zaprezentowany na długim wideo

Oficjalny debiut Nowego HTC One (HTC One 2014, znanego też jako HTC M8) odbędzie się już jutro. Niestety w związku z tą premierą nie czekają nas chyba żadne niespodzianki, bo Nowy HTC One na długo przed debiutem pokazał już swoje oblicze. Kwintesencją wszystkich, dotychczasowych przecieków jest dzisiejszy 14-minutowy film, prezentujący to urządzenie.

New HTC One

Niestety nagranie, które zaraz będziecie mogli oglądać jest w jeżyku niemieckim. Nie znam tego języka, więc nie jestem w stanie powiedzieć wam, o czym jest tu mowa (jeśli ktoś z was zna ten język, niech podzieli się swoimi spostrzeżeniami w komentarzu pod tekstem). Oczywiście brak znajomości języka niemieckiego nie umniejsza wartości filmu, na którym możemy naprawdę dokładnie obejrzeć całego Nowego HTC One oraz jego interfejs użytkownika.

Z wszelkimi opiniami warto się chyba wstrzymać do jutra, czyli oficjalnej premiery Nowego HTC One. To właśnie podczas niej HTC ujawni wszelkie szczegóły dotyczące tego smartfona. Zobaczymy też, jak działa podwójna kamera urządzenia, która zaoferuje m.in. jeszcze lepsze odwzorowanie głębi.

Ciekaw jestem, jak Nowy HTC One zniesie konkurencję ze strony Samsunga Galaxy S5. W poprzednim roku One został dość mocno stłamszony przez Galaxy S4. W tym roku nowy flagowiec Samsunga nie „błyszczy” jednak tak jak zeszłoroczny. HTC powinno więc wykorzystać nadarzającą się okazję i skuteczniej sprzedać swój produkt.